Porady

Guess – amerykańska marka modowa

ubrania

Firma Guess została stworzona w 1981 roku przez czterech braci: Armando, Paul, Georges i Maurice. Jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i luksusowych firm na świecie a marki, które do niej należą, tworzą odzież damską i męską, kosmetyki, obuwie oraz prestiżowe akcesoria. Guess zyskała zaufanie światowej sławy aktorów, celebrytów, modelek i osób z pierwszych stron gazet. W kampaniach reklamowych firmy wzięły udział Carla Bruni, Claudia Schiffer oraz Paris Hilton. Dzięki wysokiej jakości asortymentu marka zyskała globalną popularność i jest obecna w wielu krajach świata, w których ma około 1000 sklepów.

Jeansy marki Guess

Od początku swojego istnienia, firma Guess skupia się na produkcji jeansów. Jeansowe wyroby tej firmy wyróżniały się delikatną i jaśniejszą niż u innych producentów fakturą. Efekt ten był zasługą użytego do produkcji odzieży przetartego jeansu. W latach 80 Guess zyskał światową popularność jako producent damskich jeansów. Jego kampanie reklamowe, do których angażował światowej sławy modelki, zachęcały miliony kobiet do zakupu produktu. Na początku producent koncentrował się na produkcji odzieży jeansowej damskiej, jednak już w 1983 roku zaprezentował światu pierwsze modele jeansów męskich. Jeden z modeli jeansów Guess został specjalnie stworzony dla głównego bohatera kultowego filmu „Powrót do przyszłości”.

Wszystko od Guess

Na przestrzeni lat, marka wprowadziła na rynek bardzo szeroki asortyment sygnowany swoim logiem i popularyzowany przez kampanie reklamowe. Zainteresowani zakupem produktów marki Guess mieli do swojej dyspozycji designerskie zegarki oraz markę Guess Home, która przez okres swojego istnienia oferowała ręczniki, czy pościel. Firma po chwilowych problemach pojawiła się znowu w czołówce światowych projektantów w XXI wieku, w tym czasie powstała także ekskluzywna marka Guess Marciano.

Guess torebka

Styl, klasa, wyrafinowanie i elegancja – tak w skrócie można opisać cechy torebek wychodzących spod ręki marki Guess. Nad każdym projektem pochylają się najlepsi projektanci, skupieni na stworzeniu asortymentu godnego kobiety niezależnej, odważnej i nowoczesnej. Torebka Guess to nie tylko pomieszczenie dla portfela, szminki czy innych rzeczy. To asortyment tworzony z pasją i uwielbieniem dla kobiecości. Każdy element, taki jak pasek, sprzączka, przegródki są wykonane z największą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Torebka Guess na każdą okazję

Bogactwo fasonów, kolorów, wielkości torebek, pozwala na swobodny wybór zgodny z własnymi preferencjami i indywidualnym gustem. Producent oferuje niezwykle szykowne, kobiece torby miejskie, typu shopperka w najbardziej pożądanych kolorach takich jak szarość, beż czy elegancki brąz. Przykładem jest niebanalny model Hensely. Na specjalne wyjścia, Guess oferuje minimalistyczne, subtelne i wyrafinowane modele w bogatej szacie kolorystycznej. Na szczególną uwagę zasługuje model laminowanej torebki Gdream w oryginalnym odcieniu koloru niebieskiego. Równie godnym wyróżnienia jest model mini torebki Crossbody KIMI, wykonany z eleganckiego aksamitu, czy też laminowana Cessily.

Guess to również eleganckie torby do biura, nie tylko mieszczące w sobie dokumenty i akcesoria, ale przede wszystkim podkreślające szykowny wizerunek współczesnej kobiety pracującej i niezależnej. Przykładem mogą być torebki z logo 4g, model Alisa. Producent, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych dam, oferuje wiele rodzajów toreb, takich jak kopertówki, wieczorowe, shopperki, nerki, czy plecaki. W ofercie każda z pań znajdzie coś dla siebie, bez względu czy preferuje torebki do ręki, czy noszone na ramię. Producent, znając potrzeby kobiet, tworzy niezwykle zróżnicowany asortyment. Dla wielbicielek motywów zwierzęcych Guess proponuje modele torebek z motywem krokodyla. Uwzględniając przekonania ekologiczne, tworzy również asortyment ze sztucznych materiałów, ale dostępne są także torby wykonane z wysokiej jakości skór naturalnych. Wybierając asortyment Guess, wybierasz ponadczasową klasykę połączoną z nowoczesnością i unikalnym wzornictwem.

Podobne artykuły