Porady

Jak opóźnić orgazm i czerpać ze stosunku maksymalne korzyści?

erotyka

Szybki orgazm dla wielu mężczyzn oznacza koniec stosunku z kobietą, dlatego też chcą go przedłużyć tak, by móc się cieszyć wspólnym uprawianiem miłości przez dłuższy czas. Za optymalną długość stosunku uważa się przedział czasowy od siedmiu do trzynastu minut, podczas kiedy panowie szczytują zwykle po pięciu minutach. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby, by przedłużyć akt miłosny. 

Dlaczego warto wydłużyć stosunek? 

Mężczyźni, którzy zastanawiają się nad potrzebami partnerki, opóźnienie orgazmu dlaczego warto, widzą przede wszystkim, że właśnie tego wymaga dobro ich związku.  Mężczyzna, który kocha swoją partnerkę, który jest ukierunkowany nie tylko na swoje indywidualne, egoistyczne potrzeby, lecz również, by kobieta była zadowolona, zrobi wszystko, co w jego mocy, by przedłużyć wspólne upojne momenty jak najdłużej. Od zawsze wiadomo, że seks, wzajemna satysfakcja seksualna jest czynnikiem, który sprawia, że relacja między dwójką kochanków układa się również idealnie na każdym innym polu. Dla Ciebie to też będzie dłuższy czas przeżywanej rozkoszy. 

Z pewnością zastanawiasz się często, jakie są skuteczne sposoby na opóźnienie orgazmu. Należy mieć świadomość, że sposobów jest wiele, jedną z metod jest regularne ćwiczenie, które wspomoże Twoją pracę nad tym, by orgazm przyszedł później niż dotychczas. Bardzo wskazaną metodą jest technika trzech palców, czyli taka, której używali już przed 5000 laty Chińczycy. Chodzi tutaj o właściwe uciskanie krocza. Inną metodą będzie technika mięśni Kegla, choć zwykle jest kojarzona z metodą stosowaną przez płeć piękną, to zdaje też egzamin w przypadku mężczyzn. Sprawdzoną, choć bardzo prostą techniką jest stop and go, czyli taka gdzie penetracja jest stopowana w chwili, kiedy mężczyzna jest bliski dojścia. 

Opóźnienie wytrysku jest celem, który powinieneś postawić sobie i w którym powinna wspierać Cię Twoja partnerka. Kiedy zastanawiasz się nad tym, co na opóźnienie orgazmu, wiedz, że czasami warto postawić na wspólną terapię. Terapeuta bądź też seksuolog pomoże Wam w pokonaniu Waszych problemów, wytłumaczy zaistniałą sytuację oraz wskaże skuteczne sposoby, by przepracować tę sytuację. Bardzo ważne jest nastawienie, umiejętność rozmowy z partnerką, przełamanie się i nietraktowanie faktu, który polega na przeżywanym przez Ciebie przedwczesnym orgazmie, jako tematu tabu. Współżycie powinno być przyjemnością, dlatego też warto zawalczyć skutecznie o jak najwyższą jakość seksu, którego doświadczacie. Pomóc Wam też mogą preparaty, które wspomagają wydłużenie orgazmu. 

Jakie preparaty na wydłużenie orgazmu? Co może skutecznie pomóc? 

Lekarze seksuolodzy badali zagadnienie męskiej potencji, badano reprezentatywną grupę mężczyzn, pytano o preferencje seksualne, o to jak oceniają jakość swego współżycia seksualnego. Panowie, którzy byli poddani próbie, od początku wiedzieli, że badanie jest anonimowe, więc nikt nigdy nie dowie się, że właśnie oni udzielali odpowiedzi. Fakt ten sprawił, że byli bardzo otwarci, prawdomówni, szczerzy, nie krępowali się dzielić swoim zdaniem. Okazało się, że spray opóźniający orgazm u mężczyzn, jakim jest Orgazm Stopper 50 ml na https://swiat-doznan.pl/orgasm-stopper-50ml, najpełniej odpowiada ich potrzebom. Panowie chwalili sobie, że spray ten może być przez nich użyty na chwilę przed stosunkiem z partnerką, by skutecznie zadziałał.

Co podkreślali panowie, bardzo ważne było dla nich, że preparat jest oparty na bazie naturalnych składników. Panowie podkreślali też, że teraz w końcu czują, że odzyskali kontrolę nad przeżywanym przez siebie orgazmem. Jak podkreślali mężczyźni, preparat ten pozwolił im na nowo uwierzyć w to, że mogą przeżywać na nowo pełną satysfakcję seksualną. Bardzo często podkreślali, że czują się o wiele lepiej z myślą, że preparat ten nie podziała w sposób negatywny na ich zdrowie, że nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. Dla wielu z nich było to związane z wielką ulgą, gdyż odnaleźli w końcu rozwiązanie swojego problemu, z którym często mierzyli się przez szereg lat. Pozytywne rekomendacje są gwarancją skuteczności. 

Podobne artykuły