Elektronika

E-papieros – jaki wybrać?

E-papierosy to urządzenia, które stanowią niezwykle atrakcyjną alternatywę do zwykłych papierosów. Dzięki tej technologii na przestrzeni kilku ostatnich lat setki tysięcy osób zdecydowały się porzucić tradycyjne papierosy na rzecz ich elektronicznego odpowiednika. Dlaczego e-papierosy wciąż zyskują na popularności? Źródłem tego jest kilka cech, które nie występują w przypadku papierosów tradycyjnych. Chodzi tu między innymi o brak substancji smolistych, łatwość użytkowania i oszczędność pieniędzy w stosunku do wciąż drożejących papierosów tradycyjnych. Jaka jest zasada działania e-papierosów? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie odpowiedniego dla siebie produktu?

Jak działa e-papieros?

E-papieros to urządzenie, które przeważnie przypomina swoim wyglądem tradycyjnego papierosa lub cygaro. Dzięki niemu możemy złagodzić głód nikotynowy, bez korzystania z bardzo szkodliwego tytoniu, który podczas spalania generuje setki innych substancji smolistych i rakotwórczych. Standardowy e-papieros składa się z baterii oraz clearomizera. Clearomizer powinien być napełniany specjalnym liquidem, który jest materiałem eksploatacyjnym w e-papierosach. Po napełnieniu urządzenia składamy go  baterią i uruchamiamy. E-papieros, podobnie jak inne urządzenia, posiada przycisk włączania, który aktywuje urządzenie. Po naciśnięciu kolejnego przycisku następuje proces podgrzewania liquidu zawierającego nikotynę. Tak podgrzane wewnątrz urządzenie jest gotowe do działania. Osoba używająca papierosa elektronicznego może przez długi czas zaciągać się parą, która zawiera w sobie nikotynę łagodzącą głód znany wszystkim nałogowym palaczom. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo liquidów, które charakteryzują się różną mocą i smakami. Jeśli zastanawiasz się, jaki kupić e-papieros, to musisz wiedzieć, że jednak nie liquidy, a właśnie samo urządzenie jest najważniejsze, dlatego przed zakupem powinniśmy zweryfikować pewne czynniki, które wpływają na jakość i satysfakcję płynącą z używania urządzenia.

Prosta w użytkowaniu budowa urządzenia

Obecnie na rynku możemy spotkać naprawdę specyficzne i efektownie wyglądające e-papierosy, jednak nie wszystkie są wygodne do codziennego wykorzystywania. Wybierając urządzenie, które planujemy mieć przy sobie prawie zawsze, warto zdecydować się na takie, które nie wymaga od nas dużego doświadczenia w obsłudze sprzętu. Co więcej, warto przed zakupem sprawdzić pojemność clearomizera. W zależności od modelu, pojemność waha się od 1 do 2 ml. Im większa pojemność urządzenia, tym dłużej będziemy mogli korzystać z e-papierosa bez potrzeby dolewania płynu. Jaki e-papieros będzie najlepszy? Trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów.

E-papierosy – jaki wybrać?

Podobnie, jak inne urządzenia elektroniczne, e-papieros posiada ograniczoną żywotność, co może być kłopotliwe w momencie, gdy wyładuje się w najmniej odpowiednim momencie. Rozwiązaniem tego problemu będzie wybór e-papierosa, którego bateria wyposażona jest w pojemność co najmniej 1300 mAh. To zagwarantuje nam swobodę używania urządzenia nawet przez 2 dni bez potrzeby ładowania. Oczywiście wraz ze zwiększoną pojemnością baterii, cena urządzenia wzrasta, jednak warto w tym przypadku dopłacić więcej i zminimalizować ryzyko stresu, który towarzyszy nam bez naszego urządzenia.

Dodatkowe akcesoria w zestawie z papierosem elektronicznym

Coraz częściej producenci decydują się na zaoferowanie specjalnych zestawów, które wyposażają nas we wszystkie niezbędne elementy e-papierosa. W skład dobrego zestawu powinno wejść samo urządzenie, atomizer, ustnik, bateria, a także dodatkowe liquidy. Takie zestawy zwiększają atrakcyjność produktu a  my, idąc do sklepu, nie będziemy musieli dokupować dodatkowych elementów.

Jaki e-papieros kupić?

Szukając wymarzonego papierosa elektronicznego, warto odwiedzić stronę Ismoking. Znajdziesz tam duży wybór e-papierosów oraz różnego rodzaju akcesoriów potrzebnych do papierosa elektronicznego. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa, są trwałe, odporne na uszkodzenia i wydajne. Jeżeli zastanawiasz się, jaki e-papieros wybrać, to zapoznaj się z ofertą powyższego sklepu.

Podobne artykuły